Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
İnstanaliz v8 Takipçi ve Beğeni Scripti 2020 Güncel

İnstanaliz v8 Takipçi ve Beğeni Scripti 2020 Güncel

 • Ana Sayfa
 • Blog
 • İnstanaliz v8 Takipçi ve Beğeni Scripti 2020 Güncel
instanaliz takipci begeni scripti

nstagram takipçi beğeni scripti olarak bilinen İnstanaliz takipçi scriptinin genel özeliklerinin başında Otomatik Takip Otomatik Beğeni ve Otomatik Yorum en şıklarından ama asıl önemli olan tarafı sistem Apisiz çalışmakta yani İnstagram Apisiz Takipçi scripti kullanıcıların id:pass bilgileri ile çalışır sistem ama isterseniz api özeliğini aktif edebilirsiniz sistem de gold satışı kredi satışı gibi özeliklerde mevcuttur.Piyasada bu tür scriptlerin fiyatı tavanlarda ve alınamayacak kadar çok paradır. Admin panelinden id:pass şekilinde toplu user ekleme otomatik beğeni ekleme takipçi yollama yorum attırma ve birçok özelik Apisiz çalışan İnstagram scriptilerinin en avantajlı yanı api patlama gibi bir sorunu yok ve kişi uygulamadan şifre değiştirmeden çıkamıyor yani hem userleriniz kalıcı hemde devamlı.

Düzeltilen Sorunlar

 1 .v4’teki login olmama sorun düzeltilmiştir.

2. v4’teki oto beğeni sorunu düzeltilmiştir.

iEDOv87 [1]

Piyasada ucuz fiyatlardan satılan veya veya bedava dağıtılan scriptler gibi bozuk değildir sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

Scriptin admin paneli yani yönetici kısımı da oldukça zengin instagram takipçi kazanma veya İnstagram Profilme Kimler Baktı gibi terimler ile kolay bir şekilde kullanıcılarınızı çoğaltabilirsiniz.Admin paneli (Yönetici Kısmı) de mobil uyumludur birçok İnstagram Takipçi Panelinde mobil uyumluluk yoktur.

İnstagram takipçi admin panelinde kolay ve kullanışlı beğendirme kısımı kullanıcı adınızı yazarak tüm resimlerinize tek tuşla İnstagram beğendirme ve Miktar belirleme.

Tek bir adımda kullanıcı adınız veya idniz ile İnstagram takipçi yollama userinizin hepsini kullana bileceğiniz bir sistemdir 5k useriniz varsa 5k takipçi atabilirsiniz.

lisans.php dosyasını kendinize göre düzenleyip lisansınızı alıp config.php dosyasının içine yapıştırınız. v5 scripti mevcuttur.

İNDİR

İnstanaliz v8 Takipçi ve Beğeni Scripti 2020 Güncel YAPILAN YORUMLAR

 • gundir
  7 ay önce

  rar şifresini göremedim

 • Hakan
  8 ay önce

  link çalışmıyor sanki

 • Emrah ilhan
  8 ay önce

  Kurulumu Yapıp İlgilendi Arkadaş İlgin İçin Teşekkürler …